Навчання з мінної безпеки відвідувачів комунального  закладу «Степанський БДМ»

Дата: 02.10.2022 00:07

Навчання з мінної безпеки відвідувачів комунального

закладу «Степанський БДМ»

Через широкомасштабне вторгнення російських окупаційних військ на території України щодня зростає імовірність виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із виявленням вибухонебезпечних предметів. Саме тому триває інформаційно-роз’яснювальна робота щодо попередження виникнення відповідних загроз. Відтак 29 вересня 2022 року майстри виробничого навчання Сарненських територіальних курсів навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Рівненської області провели урок з мінної безпеки з відвідувачами КЗ «Степанський БДМ».

Під час заходу діти отримали знання щодо основних правил безпечної поведінки при виявленні вибухонебезпечних приладів. Особливу зацікавленість у присутніх викликала демонстрація замаскованих імовірних вибухонебезпечних пристроїв. Діти з цікавістю їх розглядали та переконалися, що будь-які предмети, які не характерні певній місцевості, можуть містити в собі небезпеку.

На завершення зустрічі педагогічні працівники Сарненських курсів роздали пам’ятки відповідної тематики для закріплення отриманих знань.

Безпека дітей насамперед залежить від дорослих. Тому саме такі заходи дають можливість виховувати у підростаючого покоління почуття відповідальності за своє життя та здоров’я і своїх близьких.

Валентина НАЙДЕНКО,

майстер виробничого навчання