Понад 10 мільярдів податків до бюджету країни – Рівненщина тримає економічний фронт

Дата: 04.10.2022 14:50

Платники податків Рівненщини у складний воєнний час підтримують нашу державу, сумлінно сплачуючи до бюджету податки. Майже 10,3  млрд грн   надійшло до зведеного бюджету за січень – вересень до скарбниці країни від платників області. За словами в.о. начальника ГУ ДПС у Рівненській області Владислава Грабового, такі надходження на 1,8 млрд грн, або 21,3 відс. перевищили відповідний показник минулого року.

Зокрема, до державного бюджету платники регіону сплатили 4,1  млрд грн, що на 622 млн грн, або на 18 відс. перевищує надходження за аналогічний період минулого року. До місцевих бюджетів надійшло 6,2 млрд грн, що на 1,1 млрд грн, або на 23,5 відс. більше ніж за січень - вересень 2021 року.

Крім того, надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні – вересні 2022 року становлять 6,7 млрд грн, що на 1,8 млрд грн, або на 36,9 відс. більше, ніж за цей період 2021 року.

Тож, сумлінно сплачуючи податкові платежі у час війни, представники бізнесу  долучаються до протидії ворогу. Вони тримають фінансову оборону нашої країни, сприяють її економічній підтримці та стабільності.

Дякуємо платникам за вчасно сплачені податки та фінансову підтримку держави!

Податковий календар на жовтень 2022 року

Понеділок, 10 жовтня

Останній день подання:

• звіту про обсяги виробництва та реалізації за вересень 2022 р.:

- спирту (форма № 1-РС);

- алкогольних напоїв (форма № 2-РС);

- тютюнових виробів (форма № 3-РС);

• звіту про обсяги придбання та реалізації в оптовій мережі за вересень 2022 р.:

- алкогольних напоїв (форма № 1-ОА);

- тютюнових виробів (форма № 1-ОТ).

П’ятниця, 14 жовтня

Останній день подання:

• звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) (форма № ЗВР-1) за вересень 2022 р.;
  • довідки про використані розрахункові книжки за вересень 2022 р.

Середа, 19 жовтня

Останній день сплати:

• авансових платежів з ПДФО фізичними особами-підприємцями, крім платників єдиного податку, розрахованих самостійно за фактичними даними, обліку доходів і витрат, за III квартал 2022 р.;
  • ЄСВ з доходу фізичних осіб – підприємців, у т. ч. тих, які обрали спрощену систему оподаткування; членів фермерського господарства, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах; фізичних осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність, за III квартал 2022 р.

Четвер, 20 жовтня

Останній день подання:

• податкової декларації рентної плати за вересень 2022 р. з розрахунком рентної плати за:

-користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини;

- користування радіочастотним ресурсом України;

- транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами;

- транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України;

• податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) (крім громадян) за вересень 2022 р. у разі неподання податкової декларації на 2022 р.;
  • податкової декларації платника єдиного податку третьої групи на період дії воєнного, надзвичайного стану в Україні за вересень 2022 року.
  • податкової декларації з ПДВ за вересень 2022 р.;
  • декларації акцизного податку за вересень 2022 р;
  • податкової декларації платника єдиного податку 3 групи на період дії воєнного, надзвичайного стану в Україні за вересень 2022 р., які використовують особливості оподаткування у розмірі 2% доходу.

• ЄСВ роботодавцями за вересень 2022 р. (крім гірничих підприємств);
  • авансового внеску з єдиного податку платниками груп 1 та 2 за вересень 2022 р.

П’ятниця, 28 жовтня

• ЄСВ роботодавцями для гірничих підприємств за вересень 2022 р.;
  • ПДФО від оподаткування доходів, нарахованих у вигляді:

- процентів на поточний або депозитний рахунок;

- процентів на вклади члена кредитної спілки;

• ПДФО за вересень 2022 р, якщо оподатковуваний дохід нараховувався, але не виплачувався (не надавався) платнику податку);
  • військового збору, якщо оподатковуваний дохід нараховувався, але не виплачувався (не надавався) платнику податку).

Понеділок, 31 жовтня

Останній день сплати:

• рентної плати за вересень 2022 року за:

- користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини;

- користування радіочастотним ресурсом України;

- транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами територією України;

- транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України;

• плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) (крім громадян) за вересень 2022 р.;
  • юридичними особами авансового внеску за ІІІ квартал 2022 року податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;
  • юридичними особами авансового внеску за ІІІ квартал 2022 р. транспортного податку;
  • єдиного податку з юридичних осіб єдинниками групи 3 з особливостями оподаткування у розмірі 2 % доходу, за вересень 2022 р.;
  • єдиного податку з юридичних осіб платниками групи 4 за ІІІ квартал 2022 р.;
  • ПДВ за вересень 2022 р;
  • акцизного податку за вересень 2022 року;
  • плати за землю фізичними особами - підприємцями - власниками та землекористувачами земельних ділянок за вересень 2022 року;
  • єдиного податку платниками ІІІ групи, які використовують особливості оподаткування у розмірі 2 відсотки доходу, за результатами декларацій поданих за вересень 2022 року