Президент України Володимир Зеленський 16 березня підписав Указ про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії росії проти України.

Дата: 20.10.2022 08:43

Ми вшановуємо пам?ять всіх українців, які загинули у нашій вітчизняній війні. Усіх, кого ми втратили через вторгнення росії. Через терор, розв?язаний окупантами.

На всій території нашої держави ми згадуємо українців, які віддали своє життя. Усіх, хто воював. Усіх військових і усіх цивільних. Дорослих і дітей. Усіх, хто міг би ще жити, якби росія не почала цю війну.