Відбувся благодійний концерт  Степанської дитячої музичної школи на підтримку Збройних Сил України

Дата: 18.12.2022 17:50

Від початку вторгнення російської армії на територію України минуло 300 днів. Увесь світ дивиться на те, як героїчно обороняють свої землі український народ та українська армія. І не просто дивиться, а допомагає — обладнанням, зброєю, фінансами, турботою про тих, хто змушений був полишити свої домівки... Слова підтримки летять до нас з усіх країн. І це додає сил та віри в те, що за нами правда — а отже, і перемога.

Сьогодн 18 грудня 2022 року на благодійному концерті

Степанської дитячої музичної школи

було зібрано 10 тисяч 525 грн. Кошти будуть спрямовані на закупівлю термобілизни для наших захистників. Дякуємо всім хто долучився, особливо діткам які приймали участь у концерті! Разом до перемоги!!!!

Кожна сьогоднішня зібрана гривня буде використана на потреби наших мужніх захисників, разом до перемоги  «Слава Україні»