До дитячого садка СОНЕЧКО с. Калинівка завітав Святий Миколай.

Дата: 21.12.2022 22:08

До нашого дитячого садка завітав Святий Миколай. Хай здійсниться чудо та настане мир на нашій Україні. Хай збудуться всі дитячі бажання та мрії. Свято подарувало дітям радість, веселий сміх та незабутні емоції.

У меншій різновіковій групі діти розважалися із доброю Феює, а діти старшого дошкільного віку грали з ведмедем.

Менші діти грали в ігри " Ти котись сніжок", "Звірята під сніжком", "Сніговики та сніжинки", "Які бувають ялинки"; танцювали тагочки "Лялечки", "Гномики" та "Ух, мороз".

Діти в старшій групі грали в рухливі ігри "Зима", "Санчата", "Рибки від ведмедика", " Горішки для білочки", виконали руханки "Ходить по землі святий Миколай" та "Танець лісових звірят"; заспівали пісні для Миколая: " Ой, ти , зимо зимонька", "Святий Миколай", "Молитва до святого Миколая" ,"Морозець".