Дата: 26.12.2022 19:32

Щорічно 6 грудня українці відзначають важливе державне свято - День Збройних сил України. Це значуща дата, яка об'єднує серця мільйонів українців, адже в ній втілюються дуже важливі поняття такі як, мужність, вірність, героїзм, військова честь, сила, впевненість, надійність, шляхетність.

З метою зміцнення патріотичного духу в учнівської молоді, розширення знань про Збройні сили України, вшанування пам'яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави, висловлення вдячності тим, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави, в Кузьмівській гімназії провели турнір з армреслінгу. Армреслінг - найбільш демократичний і "мирний" вид єдиноборств. В Україні він стрімко розвивається, адже на відміну від інших видів спорту, людина будь-якого віку може отримати шанс на перемогу. Основне - бути сильним, спритним і витривалим.

У змаганнях прийняли участь хлопці та дівчата 7-9 класів. Усіх учасників розділили на три вагові категорії. Змагання проходили на ліву та праву руки. Між силачами розігралася неабияка боротьба. І за підсумками змагань турніра таблиця виглядає наступним чином.

Переможцями в змаганнях стали:

1-ша вагова категовія (дівчата):

1 місце - Оліфер Софія

2 місце - Жигадло Лілія

(хлопці):

1 місце - Дудчик Дмитро

2 місце - Тонковський Назар

2-га вагова категорія (дівчата):

1 місце - Ковтун Богдана

2 місце - Бородачева Юлія

3-тя вагова категорія (дівчата):

1 місце - Чмут Валентина

2 місце - Чмут Вікторія

(хлопці):

1 місце - Бородачев Михайло

2 місце - Заєць Іван

Свято пройшло у дружній, доброзичливій обстановці і принесло багато задоволення і нових яскравих вражень, як самим учасникам, так і вболівальникам.