В рамках реалізації "Культурно-мистецького проєкту для внутрішньо переміщених осіб та жителів Степанської ТГ" 28.11.2022р. в КЗ "Степанський Будинок дітей та молоді" Степанської селищної ради було проведено змагання (шаховий турнір) для ВПО та жителі

Дата: 02.01.2023 19:49

Як одна з найпоширеніших спортивних ігор сучасності, поєднує в собі елементи мистецтва (уяви), науки (логічно-точний розрахунок) і спорту. Гра не містить прихованої інформації. Кожен гравець починає гру, маючи 16 фігур: одного короля, одного ферзя, дві тури, двох коней, двох слонів, а також вісім пішаків. Кожен з шести типів фігур рухається по-різному, найпотужнішим є ферзь, а найслабшим - пішак. Мета гри - поставити мат королю суперника, помістивши його під неминучу загрозу взяття. З цією метою гравці використовують свої фігури, щоб атакувати і брати фігури супротивника, водночас підтримуючи одна одну.

Змагання проводила - Ольга Кричильська.

Проект реалізовується завдяки підтримці UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні та ГО КРИМSOS

#ГромадиУкраїни

#КРИМSOS