Кузьмівська гімназія за підсумками проведення конкурсу «Олімпійський куточок - 2022» виборола перше місце

Дата: 02.01.2023 21:33

На Рівненщині визначено кращі «Олімпійські куточки-2022»

Конкурс, який проводиться комунальним закладом «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради разом з Відділенням Національного олімпійського комітету України в Рівненській області, тривав протягом листопада-грудня 2022 року в усіх загальноосвітніх навчальних закладах області. ☝Окремо серед навчальних закладів початкової школи, гімназій та ліцеїв.

За умовами конкурсу учасникам потрібно було облаштувати в своєму навчальному закладі «Олімпійський куточок», до складу якого повинна входити література та плакати на олімпійську тематику, надані Національним олімпійським комітетом України, а також спортивні нагороди навчального закладу й інформаційні стенди про здоровий спосіб життя, активне дозвілля, професійний і масовий спорт.

Переможці конкурсу в своїх роботах зуміли найкраще продемонструвати ефективність використання літератури та плакатів, відобразити спортивне життя та здобутки своєї школи.

Таким чином, за підсумками проведення конкурсу «Олімпійський куточок - 2022» переможцями та призерами стали:

Заклади початкової школи:

🥇1 місце – Орлівська філія Сарненського ліцею №4 Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області;

🥈2 місце - Заклад загальної середньої освіти "Старокорецька початкова школа" Корецької міської ради.

Гімназії:

🥇1 місце - Заклад загальної середньої освіти "Кузьмівська гімназія" Степанської селищної ради Сарненського району Рівненської області;

🥈2 місце - Іванчицька гімназія Зарічненської селищної ради Вараського району Рівненської області;

🥉3 місце – Заклад загальної середньої освіти "Корецька гімназія" Корецької міської ради.

Ліцеї:

🥇1 місце – Сарненський ліцей № 1 ім. Т.Г. Шевченка Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області;

🥈2 місце – Великоолексинський ліцей Шпанівської сільської ради Рівненського району Рівненської області;

🥉3 місце - Крупецький ліцей Крупецької сільської ради Дубенського району Рівненської області.

ℹ👍Всі заклади, які здобули призові місця, будуть нагороджені кубками і дипломами комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та призами Відділення НОК України в Рівненській області.