Напередодні свята молодші читачі Степанської бібліотеки складали патріотичний пазл «Єдність»

Дата: 23.01.2023 05:22

День Соборності – це свято, яке єднає кожного українцям, єднає наші міста та думки. Тому у 2023 році цей день є важливим для нашого народу, свободи та єдності. Адже сьогодні ідея соборності залишається базовою національною цінністю українців.

Напередодні свята молодші читачі нашої бібліотеки складали патріотичний пазл «Єдність» (на правильність результату та на швидкість), відповідали на запитання літературної вікторини до Дня Соборності України та ознайомилися із з представленою літературою книжкової виставки «Сила великої злуки: тільки разом до Перемоги!», що висвітлює тернистий шлях України до Соборності .

Запрошуємо завітати до бібліотеки і ознайомитися з матеріалами виставки та взяти участь у складанні пазлів, також можна перейти за посиланням.

Посилання на електронну версію пазла - https://www.jigsawplanet.com/?rc=play&pid=2d630bd5f9aa

Лише разом, у єдності ми зможемо подолати ворога, який посягнув на нашу землю та свободу.

#Stepanska_Biblioteka