Жителі смт. Степань долучилися до чергової волонтерської поїздки до Бахмуту

Дата: 24.01.2023 12:27

Жителі смт. Степань долучилися до чергової волонтерської поїздки до Бахмуту, яку здійснив Гольонко Павло з командою. Спільними зусиллями наших жителів було приготовано, зібрано та передано нашим землякам-захисникам: продукти харчування, білизну, шкарпетки. засоби гігієни. Також допомогу отримав військовий шпиталь у м. Дружківка, а саме медикаменти, постільну білизну та гігієну, продукти харчування.
Дякую за допомогу та організацію підприємцям: Шустик Олені Петрівні та її працівникам, Тивончук Марині, Лепузі Марічці, Якимцю Ігорю, Плотці Борису, Марчук Тамарі, та колективу Степанської лікарні, Церкві Християн Віри Євангельської та всім небайдужим жителям Степаня (долучилось багато людей, неможливо всіх поіменно згадати). Висловлюємо велику Вам вдячність!