Вихованка КЗ "Степанський БДМ", Анастасія Максимів нагороджена дипломом за ІІІ місце за підсумками проведення Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу»

Дата: 12.02.2023 18:53

Вітаємо з черговою нагородою Максимів Анастасію - вихованку студії образотворчого мистецтва "БАРВИ" (керівник гуртків - Тетяна Павлівна Гецько) КЗ "Степанський Будинок дітей та молоді" Степанської селищної ради. Відповідно до наказу УДЦПО від 29.11.2022 року № 11-07 "Про підсумки проведення Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» Анастасія Максимів нагороджена дипломом за ІІІ місце. Номінація "Образотворче мистецтво". Назва роботи "ОБЕРІГ". Всеукраїнський конкурс присвячений Дню захисника України!!!