З нагоди відзначення Дня Єднання в ЗДО № 1 "Калинка" Степанської селищної ради було проведено ряд заходів.

Дата: 16.02.2023 19:47

З нагоди відзначення Дня Єднання в ЗДО №1 "Калинка" Степанської селищної ради було проведено ряд заходів. Вихователі кожної групи з метою виховання патріотизму та поваги до державної атрибутики, історії України провели з дітьми цікаві та змістовні заняття:«Державні символи України», «Я громадянин України», «Ми живемо на Україні» створювали «коло єднання» на ігрових майданчиках. Дошкільники, свідомі громадяни нашої держави.

У дитячих серцях ще більше проявилася любов до неньки-України, діти відчули себе справжніми патріотами своєї незалежної, єдиної держави.

Дошкільнята показали, що всі вони – діти однієї великої України і бажають жити в згоді-злагоді. Адже наша країна єдина для всіх, велична Україна.

Із Днем єднання, Україно!

Сьогодні ми, як ніколи єдині та згуртовані однією метою - Перемогою.

Україна в наших долоньках та серцях!

Фото взяте із офіційної сторінки на Фейсбук  "Садочок Калинка Степань"