День Єднання в Степанській громаді

Дата: 16.02.2023 19:56

Сьогодні, 16 лютого, в Україні вдруге відзначається День Єднання. Свято було запроваджене минулого року Президентом України Володимиром Зеленським, щоб показати єдність українського народу на тлі військової загрози.

З нагоди святкування на Майдані Незалежності в смт Степань відбувся урочистий захід. У ньому взяли участь , заступник селищного голови, представники відділів, підрозділів громади, депутатського корпусу, комунальних закладів та установ Степанської громади.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих військових. Після чого урочисто підняли Державний прапор та виконали гімн України.

Також Степанською бібліотекою з нагоди свята було проведено та започатковано  флешмоб "Україно, твоя сила в єднанні!"

#Флешмоб_Ми_ЄДИНІ

#День_Єднання