19-20 лютого дні вшанування пам’яті Небесної Сотні. Ці події не могли залишитись без уваги колективом ЗДО "СОНЕЧКО" с. Калинівка Степанської ТГ

Дата: 20.02.2023 16:47

19-20 лютого дні вшанування пам’яті Небесної Сотні. Ці події не могли залишитись без уваги колективом ЗДО "СОНЕЧКО" с. Калинівка.

З метою патріотичного виховання з дітьми дошкільного віку були проведені заняття, на яких звучав Гімн України,  Говорили про те, що означає для кожного любити свою Батьківщину; розкривали поняття, що таке гідність, справедливість, мужність і відданість. Дошкільнята вже знають, що герої – це мужні, незламні, хоробрі, а ще відважні й самовіддані у бою та праці люди, це – люди, які здійснюють великі вчинки на благо інших.

Діти старшої групи долучились до виготовлення янголів пам'яті, запалили свічку та провели хвилину мовчання за загиблими на майдані