Олександра Гомонця, вихованця КЗ «Степанський БДМ» Степанської селищної ради нагороджено дипломом І СТУПЕНЯ Українського державного центру позашкільної освіти

Дата: 20.02.2023 20:50

Відповідно до наказу УДЦПО від 12.01.2023 року № 01-06 "Про підсумки проведення Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю - конкурсу естрадної пісні «Різдвяна зіронька» (онлайн формат) з 09 по 12 січня 2023 року у місті Мукачево Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Мукачівським Центром дитячої та юнацької творчості було проведено Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль-конкурс естрадної пісні «Різдвяна зіронька» у форматі онлайн.

Участь у конкурсі взяли біля 4 тисяч дітей з майже всіх регіонів України, а саме: Волинської, Вінницької, Дніпропетровської, Запорізької, Закарпатської, Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Чернігівської, Чернівецької, Черкаської областей та м. Києва.

Номінація «Естрадний вокал» (солісти) у ІІІ віковій категорії нагороджено ОЛЕКСАНДРА ГОМОНЦЯ, вихованця зразкового художнього колективу фольклорно-етнографічна студія "Веретено" Комунального закладу «Степанський Будинок дітей та молоді» Степанської селищної ради (керівник - Сергій Анатолійович Гаврилюк).