"Чорнобиль - трагедія, подвиг, пам`ять.."

Дата: 27.04.2023 22:18

Урок пам`яті до чергової річниці Чорнобильської катастрофи проведений у Кузьмівській публічно-шкільній бібліотеці для юних відвідувачів книгозбірні та будинку культури.

Україна - рідна, зболена, згорьована та посивіла від втрати своїх синів та дочок мати. Голодомори, війни, Чорнобиль... За цими страшними сторінками історії - сотні тисяч полеглих українців, які живуть і вічно житимуть у нашій пам`яті.

26 квітня 1986 року -  день чорнобильського лиха, болю і суму. Ця трагедія  ввійшла в історію, в усі хроніки людства як невигойна рана на тілі України.

Багато уроків дав нам Чорнобиль: це урок недбалості й безвідповідальності, це й урок милосердя та професійної чесності, це урок людського героїзму та відваги.