Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Степанської селищної ради отримав планшет в межах проєкту «Посилення стійкості громад в регіонах»

Дата: 23.10.2023 16:45

UNDP Ukraine / ПРООН в Україні, у межах проєкту «Посилення стійкості громад в регіонах України» за фінансування уряду Великої Британії передали планшет для використанні його під час роботи в відділ ЦНАП Степанської селищної ради для відвідувачів із вадами слуху!

Гаджет підвищить якість надання адміністративних послуг, зменшить час обслуговування громадян та створить передумови для безбар’єрного середовища для всіх груп населення, забезпечуючи рівні можливості кожній особі реалізувати свої права.

При зверненні до ЦНАПу люди з порушенням слуху мають можливість скористатись онлайн-послугами перекладача жестової мови та отримати від працівників адміністративну послугу, уникнути непорозумінь.

Висловлюємо щиру подяку партнерам UNDP Ukrain/ПРООН в Україні та проєкту «Посилення стійкості громад в регіонах України» за вагому технічну підтримку. Разом ми будемо продовжувати допомагати жителям громади!