Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта –  рішення виконавчого комітету Степанської селищної ради «Про затвердження Порядку відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на публічну інформ

Дата: 10.01.2024 14:54

Відділ бухгалтерського обліку та звітності Степанської селищної ради відповідно до статті 9 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднює проєкт регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Степанської селищної ради «Про затвердження Порядку відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на публічну інформацію»

Метою прийняття проєкту регуляторного акта є забезпечення прозорості і відкритості в діяльності Степанської селищної ради та унормування механізму відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, яка знаходиться у розпорядженні селищної ради та її виконавчих органів.

Розробником проєкту регуляторного акта є Відділ бухгалтерського обліку та звітності Степанської селищної ради.

Аналіз регуляторного впливу та проєкт регуляторного акта розміщено на офіційному сайті Степанської селищної ради (https://stepanska-gromada.gov.ua/analiz-regulyatornogo-vplivu-do-proektu-rishennya-vikonavchogo-komitetu-stepanskoi-selischnoi-radi-pro-zatverdzhennya-poryadku-vidshkoduvann-14-51-47-10-01-2024/)  в розділі “Регуляторна політика”.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом місяця з дня опублікування проєкту регуляторного акта у письмовому та/або електронному вигляді.

Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта можна надавати в електронній формі щодня (stepan_byx@ukr.net) та на адресу Відділу бухгалтерського обліку та звітності Степанської селищної ради: 34560, Рівненська область, Сарненський район, смт. Степань, м-н Незалежності, 1 (в робочі дні).

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: +380975773331.