Весна починається з Шевченка! Вшановуючи творчу спадщину поета, в Кузьмівській гімназії в рамках Шевченківських днів проведено ряд заходів.

Дата: 14.03.2024 09:07

Розпочали тиждень вихованці ДП "Пролісок" дитячим ранком "Шануємо Кобзаря".

Читацький марафон "Шевченкове творче слово", учасниками якого були вчителі гімназії, вкотре засвідчив, що поезії Тараса Григоровича завжди актуальна.

Виставка "Сучасний Шевченко", яку підготували учні з педагогом-організатором, дала можливість поглянути на класика очима юнацтва. Меми про життя та творчість поета неабияк сподобалися дітям.

Завершився творчий тиждень літературною вікториною "Шевченко знаний і незнаний в публічно-шкільній бібліотеці за участі учнів 8 класу.

Наша дума, наша пісня

Не вмре, не загине...

Ось де,  люди, наша слава,

Слава України!