Як ветеранам і цивільним порозумітися: запустили новий інформаційний проєкт

Дата: 08.05.2024 17:04

Для ветеранів та цивільних запустили новий інформаційно-аналітичний проєкт «Спектри», який сприятиме поверненню військових до цивільного життя.
Цикл програм запустив Український ветеранський фонд разом з Мілітарним.
Мета проєкту – надати ветеранам платформу для обміну досвідом та ідеями, що допоможуть їм у реінтеграції до цивільного життя, а також створити місток між ветеранами й суспільством через серію глибоких інтерв’ю, освітній контент, майстер-класи та інтерактивні сесії.
Ведуча проєкту «Спектри» - Катерина Супрун, журналістка Мілітарного. Першим гостем передачі став ветеран, засновник ветеранського видавництва та співведучий наступних програм проєкту «Спектри» - Марко Мельник.
«Зараз перед українським суспільством стоїть задача розмити межу, щоб ветерани могли повертатися в цивільне життя й займати свою нішу, яка би не відокремлювала їх. Я розумію ветеранів як органічну частину суспільства.          Й не має бути штучного поділу з боку цивільних, коли вони відмежували ветеранів, як ту категорію, яка платить свою ціну за перемогу в війні, а інша частина суспільства почувається комфортно, делегувавши повноваження із захисту. Такого поділу не повинно бути», - каже ветеран Марко Мельник.
Кожна з програм матиме свою тему й спікера. Гості з ведучими обговорюватимуть права, можливості, психологічну підтримку, реадаптацію, болі прагнення ветеранів.
Програма виходитиме щовівторка о 18:00 на ютуб-каналі Мілітарного. Перший випуск доступний за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=3RiFH82PdEQ