Виконком Степанської с/р

П О Р Я Д О К   Д Е Н Н И Й

засідання виконавчого комітету

від  17 червня  2020  року

1. Про підсумки опалювального сезону 2019-2020 року та завдання установ  комунальної власності по підготовці до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2020 – 2021 років».

2. Про звіт старшого дільничного офіцера поліції Мішковця Миколи Миколайовича «Про стан криміногенної ситуації  на території Степанської селищної ради за І-ше півріччя 2020 року »

3. Про звіт завідуючої Степанської публічної бібліотеки  про виконання ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» в частині, що стосується повноважень культури.

3. Про звіт завідуючої  Кузьмівської публічної шкільної бібліотеки  про виконання ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» в частині, що стосується повноважень культури.

4. Про  розподіл та закріплення за дошкільними навчальними закладами територій населених пунктів  Степанської   селищної   ради Сарненського району Рівненської області.

5. Про  розподіл та  закріплення за навчальними закладами   територій населених пунктів Степанської селищної ради Сарненського району Рівненської області.

6. Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Степанської селищної ради на ІІ півріччя 2020 року.

7. Про розпорядження, які були прийняті селищним головою за період  з  20 травня 2020 р. по 17 липня  2020 р.

8. Про план заходів на 2020 рік з реалізації на території Степанської селищної ради Стратегії подолання бідності.

9. Про розгляд листів і заяв.

10. Різне.