П О Р Я Д О К  Д Е Н Н И Й Третьої сесії восьмого скликання  Степанської селищної ради 21 грудня  2020  року

Дата: 20.12.2020 11:45

П О Р Я Д О К  Д Е Н Н И Й

Третьої сесії восьмого скликання  Степанської селищної ради

21 грудня  2020  року

1. Про затвердження Регламенту Степанської селищної ради Сарненського району Рівненської області VIII скликання.

2. Про надання згоди на прийняття котельні та теплових мереж із спільної власності територіальних громад Сарненського району у комунальну власність Степанської селищної ради Сарненського району Рівненської області, які розміщені за адресою: вул. Шевченка 50Б, смт Степань Сарненського району Рівненської області.

3. Про надання згоди та створення комісії з питань безоплатного приймання-передачі частини приміщення, яке перебуває на балансі Сарненського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) із спільної власності територіальних громад Сарненського району у комунальну власність Степанської селищної ради Сарненського району Рівненської області

4. Про надання згоди та створення комісії з питань безоплатного приймання –передачі із спільної власності територіальних громад  Сарненського району у комунальну власність Степанської селищної ради Сарненського району Рівненської області деяких структурних підрозділів комунального некомерційного підприємства «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради.

5. Про затвердження Статуту в (новій редакції) закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №2 «Льонок» комунальної власності Степанської селищної ради Сарненського району Рівненської області

6.  Про затвердження Статуту в (новій редакції) закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №2 «Сонечко» комунальної власності Степанської селищної ради Сарненського району Рівненської області

7.  Про затвердження Статуту в (новій редакції) закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №2 «Калинка» комунальної власності Степанської селищної ради Сарненського району Рівненської області .

8. Про внесення змін до селищного бюджету Степанської селищної ради на 2020 рік (17535000000)

9. Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування

«Асоціація міст України»

10. Про передачу земельних ділянок  державної власності у комунальну власність.

11. Про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земель сільських населених пунктів Степанської селищної ради Сарненського  району Рівненської області.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) та надання в оренду СГПП «Степанське» земельних часток  (паїв) на території Степанської селищної ради.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) та надання в оренду ФГ «ЕКО БІФ» земельних часток  (паїв) на території Степанської селищної ради.

14. Про розгляд заяв