З бюджету Степанської селищної ради було виділено  субвенцію на заробітну плату

Дата: 04.02.2021 15:53

Фото без описуУ січні місяці з бюджету Степанської селищної ради було виділено  субвенцію з місцевого бюджету на заробітну плату з нарахуваннями на три місяці, тренеру КЗ «ДЮСШ» - Пінчуку Володимиру Сергійовичу в сумі 31 493 грн.

З місцевого бюджету у січні місяці було виділено кошти для  КЗ «Центр надання соціальних послуг» Сарненської міської ради на потреби літніх людей нашої громади в сумі 460 190 грн.

Степанська селищна рада забезпечила коштами КНП Степанську РЛ для придбання інсуліну, для хворих цукровим діабетом громадян Степанської територіальної громади в сумі 84 200 грн.

У січні, лютому місяці з бюджету Степанської селищної ради були виділенні кошти комунальному некомерційному підприємству «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на відшкодування за фактично спожитті послуги та заробітну плату працівникам в сумі 300 000 грн.

На утримання «Пологового відділення» КНП Степанської РЛ на шість місяць Степанська селищна рада виділила з бюджету  кошти на заробітну плату працівникам в сумі 461 160 грн., та на енергоносії 305 000 грн.