Порядок денний Сьомої чергової сесії восьмого скликання.

Дата: 18.03.2021 08:59

П О Р Я Д О К  Д Е Н Н И Й

Сьомої чергової  сесії восьмого скликання  Степанської селищної ради

22 березня   2021  року

1.  Про функціонування пологового відділення комунального некомерційного підприємства «Степанська районна лікарня» Степанської селищної ради Сарненського району Рівненської області.

Доповідає Крот Петро Володимирович, селищний голова

Співдоповідає Білик Олексій Іванович,

2. Про внесення змін до фінансового плану на 2021 рік КНП   «Степанська  РЛ» Степанської селищної ради.

Доповідає Чиж Оксана Василівна, начальник фінансового відділу

3. Про затвердження комплексної Програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Степанської селищної ради Сарненського району Рівненської області.

Доповідає Крот Євгеній Сергійович, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту  селищної ради

4. Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2021-2023 роки.

Доповідає Крот Євгеній Сергійович, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту  селищної ради

5. Про введення додаткових 2 штатних одиниць робітника до штатного розпису ДНЗ (ясла-садок) № 2 «Льонок» комунальної власності Степанської селищної ради.

6. Про введення додаткової 1 штатної одиниці робітника до штатного розпису ДНЗ (дитячий садок) «Пролісок» с. Кузьмівка комунальної власності Степанської селищної ради.

7. Про закріплення території  обслуговування за КУ «Степанський ІРЦ» Степанської селищної ради

8. Про затвердження структури, загальної чисельності та  штатного розпису

КУ «Степанський інклюзивно-ресурсний центр» Степанської селищної ради Сарненського району Рівненської області на 2021 рік.

9. Про надання дозволу на  проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників закладів освіти Степанської селищної ради  на безоплатній основі.

10. Про затвердження Статуту в (новій редакції ) закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 1 «Калинка» комунальної власності Степанської селищної  ради Сарненського району Рівненської області.

11. Про затвердження Статуту в (новій редакції ) закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 2 «Льонок» комунальної власності Степанської селищної  ради Сарненського району Рівненської області.

12. Про затвердження Статуту в (новій редакції ) закладу дошкільної освіти (ясла-садок)  «Сонечко» комунальної власності Степанської селищної  ради Сарненського району Рівненської області.

13. Про затвердження Статуту в (новій редакції ) закладу дошкільної освіти (дитячий садок) № 1 «Пролісок» комунальної власності Степанської селищної  ради Сарненського району Рівненської області.

14. Про затвердження оголошення і умов оренди та передачу частини нежитлового приміщення першого поверху лікувального корпусу, площею 19,6 кв.м.

Доповідає Павонська Діана  Володимирівна., юристконсульт селищної ради

Співдоповідає Скачко Алла Ничипорівна, головний лікар КНП “Степанська районна лікарня” Степанської селищної ради

15. Про включення в перелік об’єктів комунальної власності першого типу, які підлягають передачі в оренду на конкурентних засадах шляхом проведення електронних торгів (аукціону) частини нежитлового приміщення на першому поверсі терапевтичного корпусу загальною площею 32,7 кв.м.

Доповідає Павонська Діана  Володимирівна., юристконсульт селищної ради

16. Про затвердження Програми підтримки закладів охорони здоров’я та медичних працівників Степанської селищної ради на 2021 рік.

Доповідає Чиж Оксана Василівна, начальник фінансового відділу

17. Про затвердження Програми організації та проведення громадських та суспільно-корисних робіт на території Степанської селищної ради.

Доповідає Чиж Оксана Василівна, начальник фінансового відділу

18. Про затвердження Програми соціального захисту учасників АТО Степанської селищної ради на 2021 рік.

Доповідає Чиж Оксана Василівна, начальник фінансового відділу

19. Про внесення змін до селищного бюджету Степанської селищної ради на 2021 рік (17535000000).

Доповідає Чиж Оксана Василівна, начальник фінансового відділу селищної ради

20. Про надання дозволу КП «ДАСОЛЬ на використання селищного сміттєзвалища.

Доповідає Сич Петро Миколайович, начальник відділу земельних ресурсів, екології, природокористування, цивільного захисту, мобілізаційної роботи та ЖКГ

21. Про розгляд відношення профспілкового підприємства санаторій «Горинь» Ради федерації профспілок Рівненської області.

Доповідає Крот Петро Володимирович, селищний голова

22. Про надання в оренду СГППП «Степанське» земельних часток (паїв) на території Степанської селищної ради.

Доповідає Загральська Ольга Петрівна, землевпорядник селищної ради

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання в оренду ТОВ «Прислуч Агро» земельних часток (паїв) на території Степанської селищної ради.

Доповідає Загральська Ольга Петрівна, землевпорядник селищної ради

24. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодоввідведення земельної ділянки у постійне користування, ДПРЗ-5 ГУ ДНС України у Рівненській області.

Доповідає Загральська Ольга Петрівна, землевпорядник селищної ради

25. Про внесення змін до рішення Степанської селищної ради № 102 від 05.02.2021 року «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка планується для передачі  в постійне користування COOР «Райспоживспілки».

26. Про розгляд заяв