Дата: 18.04.2021 21:06

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

15 квітня о 13:29  ·

????Міндовкілля запрошує молодь та навчальні заклади долучитися до всеукраїнського проєкту «Мішечок»

Бути екосвідомим дуже просто та круто. Можна почати з відмови від пластикових пакетів та переходу на використання багаторазової торбинки. Показати приклад іншим, започаткувати новий тренд весни-2021 та ще й виграти подарунки.

??Із 6 квітня стартував всеукраїнський конкурс серед учнівської молоді, шкіл та позашкільних навчальних закладів. Його мета – поширення ідеї відмови від пластику та формування корисних екозвичок.

Умови конкурсу наступні:

? зшити мішечки,

? зробити їх фото або відео та опублікувати в соціальних мережах з хештегами #мішечокSRW #ПакетНеПотрібен #schoolrecyclingworld #мішечок

? відмітити у публікації сторінки www.instagram.com/schoolrecyclingworld та

www.facebook.com/Schoolrecyclingworld

.

Такі роботи автоматично беруть участь в індивідуальних розіграшах подарунків.

????????Колективним учасникам – школам та навчальним закладам – додатково необхідно ознайомитися з положенням та заповнити анкету за посиланням: https://forms.gle/CRGAHxVQpSfqfQU47. Заявки прийматимуть до 7 травня 2021 року.

???? Головний приз – принтер для сублімаційного друку. Його отримає школа, учні якої пошиють найбільшу кількість мішечків.

???? Переможців оголосять 12 травня на сайті schoolrecyclingworld.org.

Тож запрошуємо долучатися до всеукраїнського руху з поширення доступних екологічних рішень. Креативте, шийте мішечки та користуйтеся ними у побуті. Й можливо саме ваш мішечок стане трендом, який підхоплять сотні українців.

Організатором проєкту є громадська організація

School Recycling World

. Конкурс відбувається за сприяння Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України,

,