4.05.2021р. в КЗ "Степанський Будинок дітей та молоді" Степанської селищної ради відбувся захід присвячений Міжнародному дню сім’ї. З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина.
Дата: 21.05.2021 21:37
Кількість переглядів: 476
4.05.2021р. в КЗ "Степанський Будинок дітей та молоді" Степанської селищної ради відбувся захід присвячений Міжнародному дню сім’ї. З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона - джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, то, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Благополуччя родини - ось мірило розвитку і прогресу країни. Слова і музика А.Івашиної пісня "Батькам", виконує вихованка зразкового художнього колективу фольклорно-етнографічна студія "ВЕРЕТЕНО" КЗ "Степанський Будинок дітей та молоді" (керівник - Сергій Анатолійович Гаврилюк).