В ОЗ "Степанська ЗОШ І-ІІІ ст" була поведена Лінійка реквієм "Пам'яті невинно страчених у Бабиному Яру"

Дата: 29.09.2021 21:11

Сьогодні 80-ті роковини одного з найжахливіших символів Голокосту – масових розстрілів мирного населення в урочищі Бабин Яр у Києві, вчинені нацистами у 1941-1943 роках.

Лише за два дні — 29 та 30 вересня 1941-го року — в урочищі Бабин Яр у Києві розстріляли майже 34 тисячі євреїв.

Загалом, за роки Другої світової війни, за різними оцінками у Бабиному Яру полягло від 100 до 150 тис. осіб.

Загибель єврейського населення — це частина загальнонаціональної трагедії, і цю жахливу подію ми маємо пам'ятати. Тільки пам'ять може захистити нас від повторення помилок минулого.

Вічна і світла пам'ять загиблим!