До відома жителів громади

Дата: 22.04.2022 11:27

У зв’язку з агресією Російської федерації проти України може виникнути потреба в проведені допоміжних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. З цією метою Постановою КМУ від 21 серпня 2013 року затверджено Положення про добровільні формування цивільного захисту. Для включення громадян в добровільні формування цивільного захисту на офіційному сайті Державної служби з надзвичайних ситуацій (www.dmpo.dsns.gov.ua)  в рубриці « Я прагну стати добровольцем» необхідно заповнити анкету.

За додатковою інформацією можна звернутися за тел. 0677589877, або у відділ земельних ресурсів, екології,  природокористування, цивільного захисту, мобілізаційної роботи та житлово-комунального господарства селищної ради.