День працівників освіти – свято тих, хто завоював у нашому суспільстві заслужену повагу і вдячність.

Дата: 30.09.2022 13:58

Цьогоріч освітяни відзначають цей день по-особливому, розуміючи відповідальність, яка на них лягла, та складність ситуації, в якій їм зараз доводиться працювати.
На плечі вчителя  покладено одне з найважливіших і відповідальних завдань – виховання наймолодших громадян нашої держави. Саме вони формують особистості, закладаючи у душі дітей усе те, від чого залежить майбутнє українського народу.
Щиро дякуємо вам за довгі роки сумлінної і відданої праці.
Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівника освіти! Нехай завжди Вас зігріває пошана ваших вихованців та їхніх батьків. Творчого натхнення, міцного здоров’я, добра і злагоди, миру!

З повагою селищний голова, Петро КРОТ