Шановні працівники культури  та майстри народного мистецтва!

Дата: 09.11.2022 10:03

Від щирого серця вітаємо вас з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва.Ваша майстерність та професіоналізм зберігають і постійно збагачують українську культуру, а творчість аматорів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється в збереженні народних традицій, любові до животворних джерел народного мистецтва. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серцякожної душі своєю плідною творчою  працею та силою духу  звеличуєте рідну Україну! Нехай це свято подарує вам душевну злагодунатхнення в роботі заради утвердження на землі ідеалів Добра, Любові і КрасиНизький уклін за вашу святу місіюзберігати, творити та примножувати національну культуру. Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцяхЩиро вдячні працівникам будинків культури та клубних установ, бібліотек, дитячих мистецьких навчальних закладів,учасникам творчих колективів за сумлінну працю, творчий пошук та вагомий внесок у розвиток української культури.

Бажаємо вам міцного здоров’ябезмежного щастяблагополуччя,мирного неба, родинного тепла, великих творчих успіхів та мистецьких злетів.  Нехай втіляться в життя всі ваші життєві плани, ідеї і мрії, а кожен день дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Степанської селищної ради

Євгеній КРОТ