В Степанській бібліотеці оформлена книжкова виставка "Збройні сили України - слава, гордість, міць країни".

Дата: 05.12.2022 20:38

6 грудня в нашій державі буде відзначатися День Збройних Сил України. Це свято на честь тих, хто зі зброєю в руках нині героїчно захищає свою землю, забезпечує обороноспроможність Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу та звитязі яких, ми можемо почуватися у безпеці.

На жаль, війна не буває без жертв. І серед наших земляків є й ті, хто віддав свої життя за мир на рідній землі. Пам’ять про них назавжди залишиться в серцях жителів нашої громади.

З нагоди відзначення 31-ї річниці ЗСУ у нашій бібліотеці оформлена книжкова виставка "Збройні сили України - слава, гордість, міць країни".

#Stepanska_Biblioteka