Дата: 12.12.2022 11:33

Продовження нашого активного дня вже з світлом 6 грудня 2022р. в рамках реалізації "Культурно-мистецького проєкту для внутрішньо переміщених осіб та жителів Степанської ТГ" в КЗ "Степанський Будинок дітей та молоді" Степанської селищної ради проходив майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки для ВПО та жителів громади.

Лялька-мотанка – це українська народна лялька й оберіг. Здавна у кожній українській родині така лялька виконувала роль оберега, була символом жіночності та мудрості. За повір'ям саме вона берегла сімейний затишок і добробут.

Проводила майстер-клас талановита майстриня - Наталія Анатоліївна.

Діти і дорослі з цікавістю робили ляльки-мотанки. Всі учасники нашої активності були в гарному настрої, докладали максимум зусиль щоб зробити свій виріб так як радить наша Наталія Анатоліївна.

"Головний секрет мотання - треба робити ляльку з гарним настроєм. Я раджу подумати про щось хороше, сім'ю, рідних, друзів", - говорить майстриня.

Проект реалізовується завдяки підтримці UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні та ГО КРИМSOS

#ГромадиУкраїни

#КРИМSOS