Дата: 02.01.2023 20:10

В рамках реалізації "Культурно-мистецького проєкту для внутрішньо переміщених осіб та жителів Степанської ТГ" 21.11.2022р. в КЗ "Степанський Будинок дітей та молоді" Степанської селищної ради проходив майстер-клас з фотографування для ВПО та жителів громади.

Наша наступна активність - це ознайомлення наймолодших учасників з фотоапаратом Nikon D90 kit 18-55 та його будовою. На початку нашої активності ми запитали діток чи хотіли б вони спробувати навчитися фотографувати? У відповідь почули "Усміхнені обличчя дітей з вигуками так!!!". Тому довго не барилися і по черзі кожен учасник зміг відчути себе справжнім фотографом.

Як результат, наші діти переповнені позитивними емоціями, усміхнені, щасливі і ще на один крок доросліші. Радіємо, що завдяки проєкту діти можуть розвиватися і ставати впевненими у собі.

Проводив майстер-клас - Сергій Гаврилюк.

Проект реалізовується завдяки підтримці UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні та ГО КРИМSOS

#ГромадиУкраїни

#КРИМSO