Степанська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування

Дата: 22.06.2023 14:16

Начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту:

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду(постійне працевлаштування).

– наявність громадянства України;

– наявність вищої освіти професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста.

– стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або на державній службі на посаді не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років;

– знання діючого законодавства України професійного спрямування;

– упевнений користувач ПК;

– необхідні професійні ділові якості та знання ділової етики.

- Начальник відділу земельних відносин та природокористування:

– знання діючого законодавства України професійного спрямування;

– упевнений користувач ПК;

– необхідні професійні ділові якості та знання ділової етики.

- Спеціаліст (проєктний менеджер):

– наявність громадянства України;

– наявність вищої освіти не нижче ступеня бакалавра.

– без вимог до стажу роботи;

– упевнений користувач ПК;

– ініціативність, готовність працювати на спільній результат;

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації, зокрема вагомою перевагою буде:

- Знання іноземних мов;

- Досвід взаємодії з інвестиційними фондами та донорськими організаціями.

- Досвід залучення грантових коштів та/або інвестицій;

- Розуміння методик планування, постановки задач, контролю їх виконання.

Згідно з чинним порядком щодо заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування, конкурсанти складають у письмовій формі іспити на знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого  самоврядування», «Про запобігання корупції», а також профільного законодавства.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

• заява про участь у конкурсі;
  • особова картка (форма П2-ДС );
  • автобіографія;
  • дві фотокартки розміром 4×6;
  • копія паспорта;
  • копія реєстраційної картки платника податків;
  • копія документа про освіту з додатками;
  • копії військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

Прийом документів для участі у конкурсі  здійснюється у термін з 21 червня 2023 року  по 21 липня 2023 року включно за адресою: 34560, Рівненська область, Сарненський район, смт. Степань, майдан Незалежності, 1.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за вищевказаною адресою або за тел. 097-378-42-81; 098-238-78-72.