Новини футболу

28 січня 2020 року стартував відкритий чемпіонат Костопільського району з футозалу. Перший день змагань пройшов за участі команд з різних районів області. Степанська Горинь в першому матчі зустрічалась з командою Пісків.

01:33 28.01.2020

Чемпіонат ОТГ по футзалу

В неділю 25 січня відбулися вирішальні матчі чемпіонату Степанської ОТГз футзалу. Всіх учасники змагань були нагороджені кубками ,грамотами та цінними призами.

20:28 26.01.2020

День Соборності України

22 січня 2020 року в ОЗ Степанської ЗОШ I-III відбулися урочистості та святкування дня Соборності України. Свято відкрив з привітанням голова Степанської ОТГ Петро Крот коротко згадавши історичні кроки нашої держави до об"єднання та нагадав що " Сила народу - в його єдності"

21:32 23.01.2020

Купання на Водохрище

19 січня на Свято Водохрища на березі мальовничої річки Горинь за участю жителів Степанської громади  відбулися масові купання. Навіть найменших учасників не злякала крижана вода. Дорослих громадян пригощали гарячим глінтвейном, а малечу пригощали гарячим чаєм.

19:36 19.01.2020

в Кричильськ на коляду

Сьогодні 19 січня 2020 року під керівництвом директора БК "Мрія" Ірини Торчик колективи Степанської ОТГ відвідали Кричильськ з колядками та цедрівками, а також привітали з новорічними та різдвяними святами.

18:49 19.01.2020