До уваги депутатів

16.02.2022 о 14.00 відбудеться позачергова сесія 8 скликання Степанської селищної ради

18:16 15.02.2022

Зимові розваги в ЗДО № 1 "Калинка"

Зима...Найулюбленіша пора року наших діток, адже саме зимові свята та розваги приносять багато емоцій та задоволення! Та даремно що вона така малосніжна і сніг не довго тішить нам око, ми використовуємо кожний день щоб нею насолодитися сповна!

18:48 14.02.2022

Встановлено новий сучасний димохід

Сьогодні 12 лютого  на котельні нашої  громади, яка обслуговує найбільшу кількість комунальних об’єктів (Степанський ліцей, лікарню, дитячий садок «Калинка», будинок пристарілих) були проведені роботи по демонтажу старого димоходу та встановлено новий сучасний димохід , який відповідає всім технічним та екологічним нормам.

16:46 12.02.2022

В  КЗ "Степанський Будинок дітей та молоді" Степанської селищної ради проходив тиждень "Гра королів", під керівництвом педагога - Кричильської Ольги Володимирівни.

В КЗ "Степанський Будинок дітей та молоді" Степанської селищної ради проходив тиждень "Гра королів", під керівництвом педагога - Кричильської Ольги Володимирівни.

Відповідно до річного плану роботи 01-04.02.2022 року в КЗ "Степанський Будинок дітей та молоді" Степанської селищної ради проходив тиждень "Гра королів", під керівництвом педагога - Кричильської Ольги Володимирівни. Всі учасники були нагороджені грамотами та подарунками.

11:15 12.02.2022

Вихованці КЗ "Степанський Будинок дітей та молоді" Степанської селищної ради взяли участь у обласному етапі Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів "Моя країна - Україна"

.Відповідно до наказу № 127 від 28.12.2021р. КЗ "Станція юних натуралістів" Рівненської обласної ради наші гуртківці відзначені дипломами за оригінальність і креативність виконаних робіт.

11:05 12.02.2022

В Кузьмівській  гімназії проведено виховну годину на тему: "Я громадянин і патріот своєї держави",

В Кузьмівській гімназії проведено виховну годину на тему: "Я громадянин і патріот своєї держави",

В рамках Плану заходів національно-патріотичнного виховання  Степанської громади  вчителька 3-го класу Людмила Анатоліївна Оліфер провела виховну годину на тему: "Я громадянин і патріот своєї держави", класово вчила дітей висловлювати свої думки, погляди, переконання. Діти на картках-пазлах писали за що вони люблять свою Україїну, на столі складали мапу України. Людмила Анатоліївна на заході застосувала прийом "Відкритий мікрофон", "Я так думаю". Цікаво пройшло бліц опитування "Як я знаю Україну". По закінченні заходу діти виконали пісню "Ми любимо рідну Україну".

10:53 12.02.2022

Педагогічні працівники Кузьмівської гімназії долучилися до участі у Всеукраїнському онлайн-флешмобі освітян до Дня безпечного інтернету "Разом для найкращого Інтернету" в межах співпраці Google України та Міністерства освіти і науки України.

10:51 12.02.2022