Дата: від до Скинути

18 березня (четвер) 2021 року о 10.00  в приміщенні відділу Центру надання адміністративних послуг Степанської селищної ради (перший поверх в приміщенні селищної ради) проводитиме прийом працівник управління Пенсійного фонду України щодо призначення, виплати, перерахунку пенсій тощо.

19:17 12.03.2021

На передодні міжнародного жіночого свята в КУ «Степанський інклюзивно-ресурсний центр» практичні психологи провели майстер – клас «Подарунок мамі власними руками»

8 березня – справжнє свято весни. Море квітів, привітань та подарунків у перші весняні дні додають нам радісних миттєвостей і гарного настрою, якого ніколи не буває занадто багато.

11:02 10.03.2021

"Мені тринадцятий минало" читає Олександр Гомонець, вихованець зразкового художнього колективу фольклорно-етнографічна студія "Веретено", керівник - Сергій Анатолійович Гаврилюк.

Олександр Гомонець - вихованець зразкового художнього колективу фольклорно-етнографічна студія "Веретено", керівник - Сергій Анатолійович Гаврилюк.

20:07 09.03.2021