Дата: від до Скинути

Олександра Гомонця, вихованця  КЗ «Степанський БДМ» Степанської селищної ради нагороджено дипломом І СТУПЕНЯ Українського державного центру позашкільної освіти

Олександра Гомонця, вихованця КЗ «Степанський БДМ» Степанської селищної ради нагороджено дипломом І СТУПЕНЯ Українського державного центру позашкільної освіти

Відповідно до наказу УДЦПО від 12.01.2023 року № 01-06 "Про підсумки проведення Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю - конкурсу естрадної пісні «Різдвяна зіронька» (онлайн формат) з 09 по 12 січня 2023 року у місті Мукачево Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Мукачівським Центром дитячої та юнацької творчості було проведено Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль-конкурс естрадної пісні «Різдвяна зіронька» у форматі онлайн.

20:50 20.02.2023

19-20 лютого дні вшанування пам’яті Небесної Сотні. Ці події не могли залишитись без уваги колективом ЗДО "СОНЕЧКО" с. Калинівка Степанської ТГ

19-20 лютого дні вшанування пам’яті Небесної Сотні. Ці події не могли залишитись без уваги колективом ЗДО "СОНЕЧКО" с. Калинівка.

16:47 20.02.2023

В ОЗ ЗСО "Степанський ліцей"  проведено лінійку-реквієм до Дня памяті Героїв Небесної Сотні « Вічна пам'ять героям!»

В ОЗ ЗСО "Степанський ліцей" проведено лінійку-реквієм до Дня памяті Героїв Небесної Сотні « Вічна пам'ять героям!»

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

15:06 20.02.2023