У Степанському ліцеї в січні місяці проходила екологічна акція «Годівничка».

Акція проводилася з метою: збагачення уявлення дітей про розмаїття птахів рідного краю, які залишилися на зиму; формування розуміння залежності життя птахів від людини та природних умов; позитивне ціннісне ставлення до птахів та бажання допомагати їм взимку. Дякуємо всім хто долучився!

21:18 02.02.2023

Змагання з вуличного футболу "Степанська сніжинка"

В неділю, 29 січня, в Степанському ліцеї відбулися змагання з вуличного футболу "Степанська сніжинка". Приймали участь команди мікрорайонів та вулиць Степанської ТГ. 1- команда "Ні про що" 2- команда "Пастовник" 3- команда "Тризуб".

21:11 02.02.2023

Вітаємо Маргариту Мурзу - переможницю обласного конкурсу юнацької творчості «За Україну, за її волю!», який проводився в рамках виконання обласної цільової програми національно-патріотичного виховання у Рівненській області.

21:04 02.02.2023

День пам'яті Героїв Крут — пам'ятна дата боротьби за незалежність України.

29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, якіуспішно боролися проти численного ворога. Їх було тридцять... зовсім молодих, Ще соколят, яким би жити й жити. В переконаннях у своїх твердих, Загинули, щоб Україну захистити.

08:20 01.02.2023