Святий  Миколай в ЗЗСО "Кузьмівська гімназія"

Святий Миколай в ЗЗСО "Кузьмівська гімназія"

Святий Миколай у Кузьмівську гімназію з казкою завітав. Весело та святково було у 1-4 класах. Вчителі гімназії підготували казку "Новорічні пригоди" для молодших школярів. Діти із задаволенням співали пісні про Миколая та підтримували лялькових казкових героїв. А по закінченні свята всі разом заколядували колядку "Ой ходімо пане брате".

19:33 26.12.2022

В  КЗ "Степанський Будинок дітей та молоді" Степанської селищної ради проходив майстер-клас з фотографування для ВПО та жителів громади.

В КЗ "Степанський Будинок дітей та молоді" Степанської селищної ради проходив майстер-клас з фотографування для ВПО та жителів громади.

Цифрова зйомка та Інтернет дають змогу швидко підготовити ексклюзивні рекламні матеріали, зафіксувати важливі події, зустрічі, симпозіуми тощо. За допомогою мережі Інтернет результати миттєво розповсюджуються серед широкого круга партнерів та споживачів. Все це має велике значення для сучасного бізнесу, освіти та повсякденного життя. Для вирішення цих задач необхідне професійне володіння сучасною фотоапаратурою, приладами, аксесуарами, володіти основами композиції та технікою фотозйомки.

19:24 26.12.2022