Вихованка  Степанського БДМ переможець  міжнародного фестивалю

Вихованка Степанського БДМ переможець міжнародного фестивалю

Вихованка зразкового художнього колективу фольклорно-етнографічна студія "ВЕРЕТЕНО" КЗ "Степанський Будинок дітей та молоді" Степанської селищної ради - Софія Лазарчук та керівник Сергій Анатолійович Гаврилюк стали переможницями у VIII МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ "БЕРЕГИНЯ", номінація вокал (Словенія, 24.08.2021р.)

18:59 30.10.2021

Вчора близько 16.00 год. під час моніторингу рятувальники зафіксували загоряння сухої трави поблизу сіл Єльне, Вежиця та Великий Чермель Сарненського району.

14:32 22.10.2021

ОГОЛОШЕННЯ ПРО НАМІР УТВОРИТИ СПОСТЕРЕЖНУ РАДУ ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я СТЕПАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Керуючись статтею 24 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Порядком утворення спостережної ради закладу охорони здоров’я, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1077 «Про спостережну раду закладу охорони здоров’я та внесення змін до Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я», відповідно до Порядку утворення спостережної ради закладу охорони здоров’я Степанської селищної ради, затвердженого рішенням Степанської селищної ради  від 20.10.2021 № 334,  повідомляємо про  намір утворити спостережну раду при закладі охорони здоров'я Степанської селищної ради.

14:30 22.10.2021

В Степанській школі відбувся найчарівніший конкурс краси.

Сьогодні 22.100.2021 року  в ОЗ "Степанська ЗОШ І-ІІІ ст." відбувся найчарівніший конкурс краси.В ньому брали участь найталановитіші та наймиліші дівчата нашої школи: Немчук Діана, Багній Ірина, Гайоха Людмила, Назарчук Анна, Павлуш Єлизавета, Боришкевич Дарина, Галуха Вікторія. Наші красуні вражали своїми талантами, красою та вмінням готувати. За підсумками журі перемогу здобула Багній Ірина, учениця 10- А класу.

07:48 22.10.2021