Дата: від до Скинути

Міжнародна акція Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» в Україні завершилася. Щиро дякуємо кожному! Настав час підбивати підсумки.

08:47 18.10.2021

14 жовтня українці святкують одразу три свята, які дуже взаємопов’язані між собою: перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України.

19:29 14.10.2021

13 жовтня в Степанському будинку культури відбувся святковий концерт для воїнів АТО та жителів громади присвячений Дню захисника і захисниць  України.

В історії нашої Батьківщини є багато подій і дат, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі. 14 жовтня – одна з таких дат. Вона поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, а також й  державне свято – День захисника і захисниць України. Сучасна Українська держава є історичним та політичним спадкоємцем Київської Русі, козацтва, визвольного руху та тисячолітньої християнської традиції. Тому поєднання цих трьох свят є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників України та проявом поваги народу до них.

11:34 14.10.2021