26 травня у Кузьмівській гімназії відбувся ранок "Прощавай початкова школо".

Ми сьогодні зустрілись у тісному крузі    На радісне свято у класне коло    Ми дружно прийшли всі у    У початкову школу.      А на свято запросила вчителька початкових класів П'ясецька М. В. Під мелодію шкільного вальсу один за одним до залу заходять 8 випускників. З вітальним словом до всіх присутніх звернулась Вєтрова Т. С. Далі випускників вітають друзі першокласники, другокласники, третьокласники. Зворушливо звучали пісні до батьків. У батьків на очах сльози радості за своїх дітей, коли вони закружляли у вальсі. На свято завітала Баба Яга і подарувала випускникам подарунки, які вони просили в неї ще в 1 му класі. Завершилося свято вітанням 9-класників, які запросили початківців у старшу школу.

22:44 04.06.2021