Дата: від до Скинути

21 травня у Кузьмівській гімназії відбулася фізкультурно-спортивна акція з нагоди Дня Європи. Програмою заходу були передбачені спортивні естафети, участь у яких взяли команди 5 класу "Смайлики" та "Дзвіночки".

15:46 24.05.2021

Слова І.Чернецького, музика В.Хорта пісня "Мамина коса", виконує дует зразковго художнього колектву фольклорно-етнографічна студія "Веретено" КЗ "Степанський Будинок дітей та молоді" Степанської селищної ради у складі Софії Лазарчук та Сергія Гаврилюка.

21:54 21.05.2021

4.05.2021р. в КЗ "Степанський Будинок дітей та молоді" Степанської селищної ради відбувся захід присвячений Міжнародному дню сім’ї. З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона - джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, то, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Благополуччя родини - ось мірило розвитку і прогресу країни. Слова і музика А.Івашиної пісня "Батькам", виконує вихованка зразкового художнього колективу фольклорно-етнографічна студія "ВЕРЕТЕНО" КЗ "Степанський Будинок дітей та молоді" (керівник - Сергій Анатолійович Гаврилюк).

21:37 21.05.2021

19.04.2021р. по 19.05.2021р. відповідно до річного плану роботи в КЗ "Степанський Будинок дітей та молоді"Степанської селищної ради пройшов місячник передового педагогічного досвіду на тему: «Традиційні та інноваційні підходи в організації освітнього процесу». Педагоги ділились своїм досвідом, демонстрували високий рівень професійної компетентності.

21:32 21.05.2021

З метою запобігання травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод та привернення уваги молоді до правил поведінки на дорозі у Кузьмівській гімназії був проведений національний урок з безпеки дорожнього руху "Безпечна дорога додому". Класоводи 1-4 класів провели з учнями бесіди про правила дорожнього руху та організували різні розвиваючі ігри з дорожніми знаками. У 4-му класі учні переглянули фільм "Зелена вулиця". 5-7 класи малювали малюнки на тему "Небезпечна вулиця". Переможці конкурсу були нагороджені дипломами.

22:40 20.05.2021