Дата: від до Скинути

Ви коли-небудь робили Великоднє дерево? Ця традиція зустрічається набагато рідше, ніж різдвяна ялинка, але в останні роки стає все популярнішою.За ініціативи працівників Кузьмівської бібліотеки та будинку культури, у співпраці з вчителями та учнями молодших класів Кузьмівської гімназії заграло яскравими барвами Кузьмівське Великоднє дерево.

22:54 30.04.2021

Робота по  благоустрою громади триває.

Робота по благоустрою громади триває.

Громадськість все більше усвідомлює, що проблеми санітарної чистоти країни, в тому числі благоустрою території населених пунктів - наші спільні проблеми, і тільки об’єднавши зусилля та мобілізувавши увесь наявний ресурс ми можемо досягти відчутних результатів і ми їх досягаємо.

20:21 29.04.2021

22 квітня у Кузьмівській ПШБ на базі Кузьмівського будинку культури, для учнів місцевої гімназії,  проведено годину творчості - "Писанкова країна" .

19:44 23.04.2021

В рамках заходів до Міжнародного Дня ЗЕМЛІ 22 квітня 2021 року на території КЗ  "Степанський Будинок дітей та молоді" Степанської селищної ради гуртківцями та працівниками закладу було висаджено дерева: 5 туй та 5 вишень.

В рамках заходів до Міжнародного Дня ЗЕМЛІ 22 квітня 2021 року на території КЗ "Степанський Будинок дітей та молоді" Степанської селищної ради гуртківцями та працівниками закладу було висаджено дерева: 5 туй та 5 вишень.

18:54 23.04.2021