Дата: від до Скинути

З 12  по 16 квітня  2021 р. у ЗЗСО «Кузьмівська гімназія» проходив Тиждень фізики. Для проведення тижня були задіяні учні 5-9 класів, які були організаторами і учасниками різних заходів.

З 12 по 16 квітня 2021 р. у ЗЗСО «Кузьмівська гімназія» проходив Тиждень фізики. Для проведення тижня були задіяні учні 5-9 класів, які були організаторами і учасниками різних заходів.

12 квітня 2021 року все людство відзначає Всесвітній день авіації та космонавтики. Це свято встановлено на честь першого польоту в космос людини, тим самим воно підкреслює нестримну жагу людства до пізнання нових знань. Саме цього дня виповнюється 60 років від дня, коли Юрій Гагарін на космічному кораблі «Восток» здійснив перший в історії людства політ навколо орбіти Землі. Політ, що тривав всього 108 хвилин, став потужним проривом в освоєнні космосу.

20:41 18.04.2021

У рамках місячника благоустрою 12 квітня у ЗЗСО «Кузьмівська гімназія» був проведений суботник. Всі працівники школи та учні, які виявили бажання, прибрали шкільну та прилеглі до неї території.

Кожна людина є господарем у власному домі – це стосується не лише власної оселі, а й благоустрою кожного населеного пункту, та й держави загалом. Вже стало традицією на початку весни проводити місячник благоустрою. Упорядковування та приведення до належного естетичного стану території в нашому селі – це обов’язок кожного. Крім того, це ознака нашої культури.

20:39 18.04.2021

12.04.2021р. в КЗ "Степанський Будинок дітей та молоді" Степанської селищної ради пройшов І етап обласного конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ".

20:58 16.04.2021

За підсумками обласного конкурсу дитячого малюнку "УКРАЇНА БЕЗ КОРУПЦІЇ" серед учнів навчальних закладів у віковій категорії 6-10 років вихованка гуртка "Декупаж" - Войтко Олександра (керівник - Ірина Володимирівна Катеринчик) КЗ "Степанський Будинок дітей та молоді" Степанської селищної ради виборола ІІІ місце.

14:55 16.04.2021