Дата: від до Скинути

12.04.2021р. в КЗ "Степанський Будинок дітей та молоді" Степанської селищної ради пройшов І етап обласного конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ".

20:58 16.04.2021

За підсумками обласного конкурсу дитячого малюнку "УКРАЇНА БЕЗ КОРУПЦІЇ" серед учнів навчальних закладів у віковій категорії 6-10 років вихованка гуртка "Декупаж" - Войтко Олександра (керівник - Ірина Володимирівна Катеринчик) КЗ "Степанський Будинок дітей та молоді" Степанської селищної ради виборола ІІІ місце.

14:55 16.04.2021

12 квітня працівники ДНЗ "Сонечко"села Калинівка прийняли участь у проведенні акції "За чисте довкілля"та провели прибирання території греблі від с.Калинівка до мосту через р.Горинь. Зібрано 4 мішки побутового сміття, загребли та утилізували сухі бур'яни та листя.

14:50 16.04.2021

Учні ЗЗСО "Кузьмівська гімназія" під керівництвом завідувачки шкільним музеєм Оліфер Поліни Кирилівни взяли участь у культурно-освітньому проєкті «Пам’ятки моєї родини», який проходить з 22 березня по 15 травня 2021 року у школах Рівненської області. Мета проєкту: формування у дітей та молоді культури сімейних відносин на основі цінностей гуманізму і збереження культурної спадщини.

20:32 12.04.2021

У Степанській  громаді відбулась важлива подія – урочисте відкриття центру надання адміністративних послуг (ЦНАП). Це велике досягнення і ми пишаємося тим, що саме наша громада отримала  шанс відкрити власний ЦНАП, який відповідає сучасним вимогам та європейським стандартам.

22:20 09.04.2021