Активні парки для активних вихованців Степанського Будинку дітей та молоді".

07 жовтня 2022р. на території КЗ "Степанський Будинок дітей та молоді" Степанської селищної ради відбувся захід під назвою "Активні парки для активних вихованців Степанського Будинку дітей та молоді".

19:41 12.10.2022

Олімпійський урок проходив у Степанському ліцеї.

Олімпійський урок проходив у Степанському ліцеї. У цей період учні отримали можливість більше дізнатися про Олімпійський рух, про те, як загартовувати себе не лише фізично а й інтелектуально. Змагалися команди учнів на швидкість, спритність та витривалість

20:50 07.10.2022

Сьогодні у нашому Степанському ліцеї відбулась благодійна ярмарка та осіння виставка "ДАРИ ОСЕНІ". На благодійному ярмарку можна було придбати салати, пампушки, горішки, вареники, деруни, пироги, канапки, кекси та торти, пляцки і тістечка, солодкі напої, чай та каву. Всі зібрані кошти будуть перераховані на ЗСУ. Дякуємо вчителям, дітям та батькам, що долучились до доброї справи.

20:29 07.10.2022

З 12-16 вересня у Кузьмівській гімназії відбувся Олімпійський тиждень під назвою "Крок до перемоги". Протягом тижня учні знайомилися з історією та традиціями Олімпійських ігор. Цікаво пройшла вікторина "Що ми знаємо про спорт?". З учнями 5-6 класів вчитель фізкультури Валентина Марчук провела Козацькі розваги, в яких перемогу здобули команда "Чемпіони". На перервах з учнями проводились цікаві розминки. А закінчився олімпійський тиждень флешмобом. Кращі учасники були нагороджені дипломами та призами.

19:11 05.10.2022