День самоврядування у Кузьмівській гімназії: дев'ятикласники у ролі вчителів.

На один день у Кузьмівській гімназії відбулися великі зміни - до роботи взявся новий педагогічний колектив, а саме найстарші учні нашої школи, які проводили уроки у 1-8-х класах із різних предметів. Вони готувалися і хвилювалися. Робочий день виявився нелегким, але успішним, про що дев'ятикласники говорили на педагогічній раді після уроків.

17:24 04.10.2022

Шановна освітянська родино!

Щиро вітаємо з професійним святом – Днем працівника освіти. Висловлюємо сердечну вдячність за невтомну працю, за високий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Бажаємо вам, дорогі педагоги, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті. Нехай здійсняться всі найзаповітніші мрії, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість і затишок, а в усіх починаннях будуть супутниками успіх і удача!

14:00 30.09.2022

День працівників освіти – свято тих, хто завоював у нашому суспільстві заслужену повагу і вдячність. Цьогоріч освітяни відзначають цей день по-особливому, розуміючи відповідальність, яка на них лягла, та складність ситуації, в якій їм зараз доводиться працювати.  На плечі вчителя  покладено одне з найважливіших і відповідальних завдань – виховання наймолодших громадян нашої держави. Саме вони формують особистості, закладаючи у душі дітей усе те, від чого залежить майбутнє українського народу. Щиро дякуємо вам за довгі роки сумлінної і відданої праці. Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівника освіти! Нехай завжди Вас зігріває пошана ваших вихованців та їхніх батьків. Творчого натхнення, міцного здоров’я, добра і злагоди, миру!

13:58 30.09.2022